اپل رمزگذاری را به سرویس iCloud گسترش می دهد

 افزایش امنیت سرویس icloud

 افزایش امنیت سرویس icloud

 افزایش امنیت سرویس icloud

سرویس iCloud به گفته این شرکت، گزینه‌های آینده، همراه با یک اقدام امنیتی دیگر برای برنامه چت iMessage اپل، به‌ویژه افراد مشهور، روزنامه‌نگاران، فعالان، سیاستمداران و سایر افراد برجسته را هدف قرار می‌دهند که به شدت مورد هدف هکرها قرار گرفته‌اند.

اپل قصد دارد به کاربران این امکان را بدهد که عکس‌ها و یادداشت‌های ذخیره‌شده در سرویس iCloud خود را با شدت بیشتری قفل کنند و هنگام ورود از دستگاه جدید به یک کلید امنیتی فیزیکی نیاز داشته باشند.

به گفته این شرکت، گزینه‌های پیش رو، همراه با یک اقدام امنیتی دیگر برای برنامه چت iMessage اپل، به‌ویژه افراد مشهور، روزنامه‌نگاران، فعالان، سیاستمداران و سایر افراد برجسته را هدف قرار می‌دهند که به شدت مورد هدف هکرها قرار گرفته‌اند.

سرویس icloud

سازنده آیفون گفت که اگرچه از نقض سرورهای iCloud یا مبادلات iMessage آگاه نبود، اما تلاش‌های هک در حال افزایش است.

کاربران ایالات متحده می توانند تا پایان سال، حفاظت پیشرفته داده رایگان را برای ذخیره سازی iCloud فعال کنند. وقتی اپل روشن باشد، در صورت فراموش کردن رمز عبور، نمی‌تواند به کاربران کمک کند عکس‌ها، یادداشت‌ها، یادداشت‌های صوتی و حدود 20 نوع داده دیگر را بازیابی کنند. سال آینده در سطح جهانی گسترش خواهد یافت.

انتظار می رود گزینه ای که برای دسترسی به حساب اپل نیاز به اتصال یک فوب امنیتی به یک دستگاه جدید دارد، در سال آینده عرضه شود. گوگل رقیب Alphabet در حال حاضر از چنین کلیدهای سخت افزاری پشتیبانی می کند که توسط سازمان صنعتی FIDO تایید شده و حدود 25 دلار قیمت دارند.

در iMessage، مکالمات بین کاربرانی که تأییدیه کلید تماس جدید را در سال آینده فعال می‌کنند، هشدارهای خودکاری درباره دستگاه‌های ناشناس که به طور بالقوه در صرافی جاسوسی می‌کنند، دریافت می‌کند. کاربران می توانند با تطبیق کدهای امنیتی نیز به صورت دستی از ایمن بودن ارتباط خود اطمینان حاصل کنند. خدمات چت امن مانند Signal ویژگی های قابل مقایسه ای را ارائه می دهد.

منبع : https://www.nbcnews.com/

macbook
ارسال دیدگاه